OPTICONNECT: vendor compatible SFPs


Inleiding leverancier

De SFP (Small Form-factor Pluggable) en de SFP+ (10 Gigabit variant) zijn compacte transceivers voor data- en voicecommunicatie. Het is de I/F van switch of router naar glasvezelnetwerk (WDM). De SFP's zijn ontworpen voor verscheidene protocollen zoals SONET, Gigabet Ethernet en Fiber-Channel. De SFP is de vroegere GBIC (Gigabit I/F Card).

 

COMPATIBILITEIT

     - Met Cisco, Hp, 3Com, Extreme, Nortel, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXel, Avaya, Juniper en Enterasys.

     - Digital Diagnostics Monitoring (DDM) staat in voor de monitoring van temperatuur, spanning, optisch budget e.d.m. van de SFP


High runners/ productgamma leverancier


SFP DUAL FIBER
SFP DUAL FIBER

SFP DUAL FIBER

  • Multimode
  • Up to 1.25 Gbps Gigabet Ethernet/FC
  • 850 nm
  • 550m Distance/Budget
  • LC Connector
SFP+ DUAL FIBER

SFP+ DUAL FIBER

  • Multimode
  • 10 Gbps Ethernet/Fibre Channel
  • 850 nm
  • 300m Distance/Budget
  • LC Connector

Optima Networks - Connecting visions - Optima Networks